"OPTI-MED" Sp. z o.o.

O przychodni

Kilka słów o naszej placówce

„OPTI-MED” Sp. z o.o. jest zlokalizowany w klimatyzowanym budynku o wysokim standardzie wykończenia o powierzchni 1100 metrów kwadratowych w pełni przystosowanym dla osób niepełnosprawnych. Przychodnia posiada także duży, monitorowany parking dla Pacjentów.

Od kilku lat realizujemy program badań profilaktycznych z zakresu wczesnego wykrywania raka piersi finansowanego ze środków
Ministerstwa Zdrowia i Narodowego Funduszu Zdrowia. Nasza przychodnia pod względem lokalowym, jak i wyposażenia w specjalistyczny sprzęt jest jedną z najnowocześniejszych zarówno w mieście Nowym Sączu, jak i powiecie nowosądeckim.

Wykonujemy pełen zakres badań:

Specjalistyczna diagnostyka i zabiegi w Twoim zasięgu

centralny_uklad_nerwowy
Centralnego układu nerwowego, głowy, szyi, kręgosłupa
uklad-kostno-stawowy
Układu kostno-stawowego i mięśniowego
jama-brzuszna
Jamy brzusznej i miednicy, w tym MRCP
naczyniowe-z-kontrastem-i-bez
Naczyniowe z kontrastem i bez kontrastu
prostata
Prostaty
serce
Serca
mammografia
Mammografia MR
zaawansowane
Zaawansowane aplikacje (SILENT PACKAGE, e-DWI, ASL, SPEKTROSKOPIA, SWAN, LAVA-FLEX, TRIKC, INHANCE, 3D CUBE, IDEAL, CARDIO-ADVANCED, WHOLE BODY)

Certifikowana placówka

Przychodnia nasza oraz Pracownie są wyposażone w sieć komputerową, co umożliwia prowadzenie i przechowywanie dokumentacji pacjentów, oraz wyników badań w postaci elektronicznej. Pracownie Rezonansu Magnetycznego, Radiologiczna, Ultrasonograficzna i Endoskopowa są połączone z systemem RIS/PACS umożliwiającym nie tylko zarządzanie Pracowniami, archiwizację zdjęć i opisów badań, ale także dostęp poprzez platformę telemedyczną do badań i opisów przez jednostki współpracujące z nami oraz naszych Pacjentów.

W przychodni zatrudniamy wysoko wykwalifikowany personel medyczny, w tym lekarzy specjalistów, techników elektroradiologii oraz pielęgniarki z doświadczeniem zawodowym, co pozwala na utrzymanie wysokiego poziomu usług medycznych oraz szybką i profesjonalną obsługę Pacjentów.

W celu utrzymania wysokiej jakości świadczonych usług „OPTI-MED” Sp. z o.o. przeszedł proces certyfikacji i posiada certyfikat ISO 9001:2015.

Pracownia Rezonansu Magnetycznego wyposażona jest w wysokopolowy system rezonansu magnetycznego o polu magnetycznym 1.5T. System ten został zaprojektowany tak, aby zapewnić jednocześnie potencjał kliniczny, możliwość wykonania pełnego zakresu badań i wysoki komfort dla pacjenta — dzięki elastycznym cewkom, nowatorskim aplikacjom oraz dużej średnicy otworu magnesu wynoszącej 70 cm.

Pracownia RTG wyposażona jest w aparat z zawieszeniem sufitowym wykonującym badani w technice cyfrowej oraz w pełni cyfrowy mammograf. Wykonujemy badania RTG, poza zdjęciami zębowymi oraz bezpłatną mammografię skryningową w ramach programu profilaktycznego, oraz mammografie diagnostyczne.

Pracownia wyposażona jest Aparat cyfrowy umożliwiający wykonanie szerokiego zakresu badań.

Pracownię Endoskopową wyposażono w system videoendoskopii.

W pracowni wykonywane są badania przewodu pokarmowego:

gastroskopia klasyczna ultracienkim gastroskopem kolonoskopia

Badanie koloskopia wykonywane jest  z insuflacją dwutlenkiem węgla (CO2) .

Mycie i dezynfekcja endoskopów są prowadzone w automatycznym systemie.

16007746450