Strona Główna Mapa strony Kontakt
  Strona główna O przychodni
A A A
1
0
[2019-02-03]
Szanowni Państwo, w związku z awarią u operatora T-mobile może wystąpić problem z kontaktem telefonicznym z naszą przychodnią
[2018-09-28]
Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że od dnia 27 września osoby dzwoniące z sieci Play mogą mieć problem z dodzwonieniem się do naszej przychodni z przyczyn niezależnych od nas.
[2018-09-05]
Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że w dniach 1-31 październik 2018 ulegną zmianie godziny przyjęć lek. Agnieszki Mirek-Zagaty: poniedziałek w godz. 8 -15 ambulatorium, wizyty domowe 15-16 wtorek 10:25 wizyty domowe, 12-18 ambulatorium środa, czwartek bez zmian piątek 8-14 ambulatorium, 14 - 15:35 wizyty domowe
0 1 2
O przychodni
 

"OPTI-MED" Sp. z o.o. jest zlokalizowany w nowym klimatyzowanym budynku  o wysokim standardzie wykończenia o powierzchni 1100 metrów kwadratowych i jest w pełni przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Zakład posiada także duży, monitorowany parking dla Pacjentów.

Na terenie Zakładu posiadamy:

 • Pracownię Rezonansu Magnetycznego wyposażoną w nowoczesny, najnowszej generacji wysokopolowy system MR OPTIMA 360 Advance firmy General Electric o polu magnetycznym 1,5 T, wprowadzony do produkcji w 2010 roku. Najnowsze oprogramowanie (platforma DISCOVERY), wielokanałowy system akwizycji, w pełni optyczny RF, kompletny zestaw najnowszych cewek diagnostycznych o wysokiej jakości obrazowania oraz zaawansowane techniki obrazowania pozwalają na uzyskanie obrazów wysokiej jakości i wykonanie pełnego zakresu badań na poziomie klinicznym.

  WYKONUJEMY PEŁNY ZAKRES BADAŃ:

  CENTRALNEGO UKŁADU NERWOWEGO, GŁOWY, SZYI, KRĘGOSŁUPA

  UKŁADU KOSTNO-STAWOWEGO I MIĘŚNIOWEGO

  JAMY BRZUSZNEJ (CHOLANGIO MR)

  NACZYNIOWE Z KONTRASTEM I BEZ KONTRASTU

  SERCA

  MAMMOGRAFIA MR

  ZAAWANOWANE APLIKACJE TAKIE JAK:

  DWI, PWI, SPEKTROSKOPIA, WHOLE BODY
 • Pracownię Rtg wyposażoną w aparat Top Lift firmy Pausch z zawieszeniem sufitowym oraz nowy wysokiej klasy w pełni cyfrowy mammograf Senographe Essential firmy General Electric z opcją tomosyntezy, dzięki której Nasz ośrodek może zaoferować Państwu jako pierwszy w województwie małopolskim oraz jeden z kilku w Polsce  możliwość wykonania badania piersi w technologi trójwymiarowej - 3D. W Pracowni zdjęcia ogólnodiagnostyczne są wykonywane w systemie radiografii cyfrowej pośredniej firmy Konica Minolta, badania mammograficzne wykonywane są w technice w pełni cyfrowej.
 • Pracownię USG wyposażoną w nowy kliniczny, cyfrowy ultrasonograf klasy Top premium Ascendus HI VISION firmy Hitachi w której wykonujemy pełen zakres badań USG oraz cyfrowy ultrasonograf Aplio XG firmy TOSHIBA, posiadający min. specjalne oprogramowanie do badania piersi.
 • Pracownię Endoskopową wyposażoną w system video EVIS EXERA 160 firmy Olympus w której realizujemy  pełen zakres badań ednoskopowych (gastroskopia, kolonoskopia, rektosigmoidoskopia). Mycie i dezynfekcja endoskopów są prowadzone w automatycznym systemie ETD firmy Olympus. W Pracowni są wykonywane podstawowe zabiegi endoskopowe przy użyciu diatermii ES 350 firmy ENELMED wyposażonej w beamer argonowy.


Przychodnia nasza oraz Pracownie są wyposażone w sieć komputerową co umożliwia prowadzenie i przechowywanie dokumentacji pacjentów oraz  wyników badań w postaci elektronicznej. Pracownie Rezoanansu Magnetycznego i Radiologiczna sa połączone z systemem RIS/PACS umożliwiającym nie tylko zarządzanie Pracowniami, archiwzację zdjęć i opisów badań, ale także dostęp poprzez platformę telemedyczną do badań i opisów przez jednostki współpracujące z nami oraz naszych Pacjentów.

W przychodni zatrudniamy wysoko wykwalifikowany personel medyczny, w tym lekarzy specjalistów, ratowników medycznych oraz pielęgniarki z doświadczeniem zawodowym, co pozwala na utrzymanie wysokiego poziomu usług medycznych oraz szybką i profesjonalną obsługę Pacjentów.

W celu utrzymania wysokiej jakości świadczonych usług w dniu 8 kwietnia 2010 roku Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "OPTI-MED" Henryk Kaczmarek przeszedł proces certyfikacji i otrzymał certyfikat ISO 9001:2008.

Od kilku lat realizujemy programy badań profilaktycznych z zakresu wczesnego wykrywania raka piersi oraz wczesnego wykrywania raka jelita grubego finansowane ze środków Ministerstwa Zdrowia i Narodowego Funduszu Zdrowia.

Nasza przychodnia pod względem lokalowym jak i wyposażenia w specjalistyczny sprzęt jest jedną z najnowocześniejszych zarówno w mieście Nowym Sączu jak i powiecie nowosądeckim.

INFORMACJA O DOFINANSOWANIU


 
 
  "OPTI-MED" Sp. z o.o. - Przychodnia Nowy Sącz, Przychodnia zdrowia w Nowym Sączu
MENU:   Strona Główna O przychodni Nasza Oferta Kadra Galeria Lokalizacja Kontakt
 
 
  Copyright Opti-Med. All rights reserved projektowanie stron www iPolska.com.pl