Kilka słów o naszej placówce

"OPTI-MED" Sp. z o.o. jest zlokalizowany w klimatyzowanym budynku  o wysokim standardzie wykończenia o powierzchni 1100 metrów kwadratowych w pełni przystosowanym dla osób niepełnosprawnych. Przychodnia posiada także duży, monitorowany parking dla Pacjentów.

Od kilku lat realizujemy program badań profilaktycznych z zakresu wczesnego wykrywania raka piersi finansowanego ze środków
Ministerstwa Zdrowia i Narodowego Funduszu Zdrowia. Nasza przychodnia pod względem lokalowym jak i wyposażenia w specjalistyczny sprzęt jest jedną z najnowocześniejszych zarówno w mieście Nowym Sączu jak i powiecie nowosądeckim.

 

 

Wykonujemy pełen zakres badań:

Specjalistyczna diagnostyka i zabiegi w Twoim zasięgu


Centralnego układu nerwowego, głowy, szyi, kręgosłupa


Układu kostno-stawowego i mięśniowego


Jamy brzusznej i miednicy, w tym MRCP


Naczyniowe z kontrastem i bez kontrastu


Prostaty


Serca


Mammografia MR


Zaawansowane aplikacje (SILENT PACKAGE, e-DWI, ASL, SPEKTROSKOPIA, SWAN, LAVA-FLEX, TRIKC, INHANCE, 3D CUBE, IDEAL, CARDIO-ADVANCED, WHOLE BODY)

 

 

Certyfikowana placówka!


Przychodnia nasza oraz Pracownie są wyposażone w sieć komputerową co umożliwia prowadzenie i przechowywanie dokumentacji pacjentów oraz wyników badań w postaci elektronicznej. Pracownie Rezonansu Magnetycznego, Radiologiczna, Ultrasonograficzna i Endoskopowa są połączone z systemem RIS/PACS umożliwiającym nie tylko zarządzanie Pracowniami, archiwizację zdjęć i opisów badań, ale także dostęp poprzez platformę telemedyczną do badań i opisów przez jednostki współpracujące z nami oraz naszych Pacjentów.

W przychodni zatrudniamy wysoko wykwalifikowany personel medyczny, w tym lekarzy specjalistów, techników elektroradiologii oraz pielęgniarki z doświadczeniem zawodowym, co pozwala na utrzymanie wysokiego poziomu usług medycznych oraz szybką i profesjonalną obsługę Pacjentów.

W celu utrzymania wysokiej jakości świadczonych usług „OPTI-MED” Sp. z o.o. przeszedł proces certyfikacji i posiada certyfikat ISO 9001:2015.

 

 

Pracownia Rezonansu Magnetycznego

Pracownia Rezonansu Magnetycznego wyposażona jest w nowoczesny, najnowszej generacji wysokopolowy system rezonansu magnetycznego Signa Voyager firmy General Electric o polu magnetycznym 1.5T. System ten został zaprojektowany tak aby zapewnić jednocześnie potencjał kliniczny, możliwość wykonania pełnego zakresu badań i wysoki komfort dla pacjenta - dzięki elastycznym cewkom, nowatorskim aplikacjom oraz dużej średnicy otworu magnesu wynoszącej 70 cm. Pacjenci badani typowym aparatem rezonansu magnetycznego bardzo często są narażeni na hałas o natężeniu porównywalnym do pracy młota pneumatycznego albo koncertu rockowego. Dzięki technologii Silent Scan zamontowanej na aparacie SIGNA TM Voyager umożliwiamy naszym pacjentom badanie w komfortowych warunkach, gdzie hałas może być zredukowany prawie do zera (poziom szeptu).

Pracownia RTG

Pracownia Rtg wyposażona jest w aparat Top Lift firmy Pausch z zawieszeniem sufitowym oraz nowy wysokiej klasy w pełni cyfrowy mammograf Senographe Essential firmy General Electric z opcją tomosyntezy, dzięki której Nasz ośrodek może zaoferować Państwu jako pierwszy w województwie małopolskim oraz jeden z kilku w Polsce możliwość wykonania badania piersi w technologi trójwymiarowej - 3D.

W Pracowni zdjęcia ogólnodiagnostyczne są wykonywane w systemie radiografii cyfrowej firmy CANON, badania mammograficzne wykonywane są w technice w pełni cyfrowej.

Pracownia USG

Aparat cyfrowy klasy Top Premium Arietta 850 SE  firmy HITACHI flagowy model producenta umożliwiający wykonanie szerokiego zakresu badań na poziomie klinicznym. System wyposażony jest w wysokiej czułości i rozdzielczości głowice m. in. Convex i Phase Array, które wykonane są w nowej technologii - monokryształu, co znacznie zwiększa ich czułość i rozdielczość przestrzenną oraz penetrację w porównaniu do klasycznych głowic matrycowych. Zastosowane algorytmy oparte na sztucznej inteligencji umożliwiają automatyzację i powtarzalność procesów pomiarowych co przekłada się na większą wiarygodność wyników badań i skróceniu czasu wykonywania badania.

Pracownia Endoskopowa

Pracownię Endoskopową wyposażono w nowy system videoendoskopii  ELUXEO Lite EP-6000 firmy FUJIFILM.

W pracowni wykonywanywane są badania przewodu pokarmowego:

gastroskopia klasyczna ultracieńkim gastroskopem kolonoskopia

Badanie koloskopia wykonywane jest  z insuflacją dwutlenkiem węgla (CO2) co znacznie poprawia komfort Pacjenta w trakcie badania.

Mycie i dezynfekcja endoskopów są prowadzone w automatycznym systemie.

Opti-Med

Umów się na wizytę! Zadzwoń!

Rejestracja osobista i telefoniczna Poniedziałek - Piątek: 08:00-18:00

 +48 18 440 74 79 Godziny otwarcia:
Pn. - Pt.:   08:00-18:00
Sobota:    08:00-12:00

rejestracja@opti-med.pl 
info@opti-med.pl 
+48 18 441 51 20
+48 18 443 95 01
Logo Compensa_CMYK_CS3.pngp1p5PZU_logo.pngSYMBOL_Base_MON_Pos_PA_RGBunnamed.pngp2

2019 © "OPTI-MED" Sp. z o.o. - Przychodnia Nowy Sącz, Przychodnia zdrowia w Nowym Sączu.
Polityka Prywatności Polityka Cookies